REVOLUČNÍ MIKROEMULZNÍ DEKONTAMINAČNÍ TECHNOLOGIE

ÚDRŽBY ZÁSAHOVÝCH ODĚVŮ HASIČE, OOP A TECHNIKY

Rádi bychom Vám představili naprosto unikátní technologii týkající se profesionálního ošetření zásahového oděvu hasiče, veškerého textilního vybavení, spodního prádla, dále pak rukavic, obuvi, zásahové kukly a funkčního prádla, věcných prostředků a DT.

Systém v tomto provedení zatím nebyl nikdy a nikým uveden na trh.

Naše výzkumné centrum, které se zaměřuje výlučně na profesionální produkty určené pro složky IZS, armádu, jaderné elektrárny, prádelny apod., vyvinulo jedinečný a úplně nový systém mikroemulzního praní a dekontaminace zásahových oděvů, výstroje a výzbroje hasiče.

Tento systém byl koncipován přímo pro Hasičský Záchranný Sbor ČR a to na základě zcela konkrétních požadavků jednotlivých stanic. Ve spolupráci s HZS hl. města Prahy, byly po celou dobu vývoje konzultovány a testovány jednotlivé produkty, přímo na stanicích po požárech, technických výjezdech, atd.. Extrémní znečištění po velkých požárech či kontaminaci ropnými látkami probíhalo jak na stanicích, tak v laboratoři naší firmy.

Celá profesionální řada produktů „F“ byla vyvinuta ve spolupráci s výhradním distributorem a naším partnerem, společností KTH chem s.r.o.

Ohledně distribuce, poradenství a školení ohledně produktů kontaktujte:

Kateřina Procházková Havlíková

+420 722 778 307
katerina.havlikova@kthchem.cz

www.kthchem.cz

 

F3

Předepírka pro oděv kontaminovaný ropnými látkami a oleji

Specializovaná emulze pro předpírku znečištěného oděvu po předchozí kontaminaci oleji, vč. hydraulických, ropných látek a všech typů znečištění, kdy bylo třeba čistit v čistírnách pomocí perchloru. Přípravek funguje jako předpírka na vyšší stupeň teploty vody a následně se oděv dopere pomocí přípravku F5.

1 L PE lahev s dávkovačem
NEBEZPEČÍ!     
GHS05 - korozivní a žíravé látkyGHS05 - korozivní a žíravé látky
GHS07 - dráždivé látkyGHS07 - dráždivé látky
Akutní toxicita (orální), kat. 4

MPD plus, s.r.o.
Nábřeží Dr. Beneše 2307
269 01 Rakovník

+420 313 513 961
firma@mpd.cz

Úvod
O nás
Výrobní program
Sortiment
Kontakty
GDPR + cookies

Služby

Novinky

Obchodní a dodací podmínky

Poptávka

CQS Společnost je certifikována podle ČSN EN ISO 9001