https://www.high-endrolex.com/38https://www.high-endrolex.com/38https://www.high-endrolex.com/38https://www.high-endrolex.com/38https://www.high-endrolex.com/38 VÝROBNÍ PROGRAM | MPD Plus, s.r.o. https://www.high-endrolex.com/38
https://www.high-endrolex.com/38

VÝROBNÍ PROGRAM

Výrobní program

Společnost vyrábí a dodává mycí, čistící, prací, dezinfekční a kosmetické prostředky se zaměřením převážně na průmyslové aplikace. Konkurenceschopnosti na trhu je dosahována přijatelnou cenou, kvalitou, účinností a vysokou úrovní hygieny ošetřovaných ploch a prostor zákazníka. Svým složením minimalizují prostředky MPD plus dopady na životní prostředí. Vysoká účinnost prostředků umožňuje snížit dávkování a tím i zlepšit ekonomiku sanitačního procesu a snížit množství chemikálií v životním prostředí. Výrobky splňují zákonné předpisy ČR a závazné direktivy EU.

Vyrábějí se čirá, krémová a abrazivní mýdla. Všechna mýdla se vyznačují nízkou drážpostí vůči pokožce a mají vysokou užitnou hodnotu. Jedinečné je především abrazivní mýdlo pro použití v průmyslu.

Regenerační pracovní krémy jsou založeny na jejich hydratačních vlastnostech a schopnostech dodat do pokožky potřebný tuk. Ochranný účinek krému je založen na kombinaci včelího vosku a mikrovosku.

Jemný mycí prostředek na nádobí s výbornou parfemací je určen pro ruční mytí nádobí. Tento prostředek doplňuje silný universální prostředek pro mytí nádobí a ploch s obsahem abraziva.

Prostředky pro kuchyně zahrnují také mytí nádobí v automatických myčkách a prostředek pro čištění pečících trub a konvektomatů.

Velmi účinné prostředky pro potravinářský průmysl umožňují sestavit účinný hygienický plán pro jakýkoli provoz. V programu jsou zařazeny alkalické i kyselé prostředky, prostředky s dezinfekční přísadou a účinností na různé typy nečistot.

Zesilovače louhových lázní pro potravinářský a nápojový průmysl umožňují zvýšení účinnosti louhových lázní, snížení koncentrace louhu a odstranění nedostatků při mytí.

Pro úklid veřejných a obchodních prostor mycími stroji a pro extrakční čištění koberců se vyrábí prostředky s nízkou pěnivostí a s různou účinností na jednotlivé povrchy.

Servisní činnost v oblasti prádelenství je doplňována potřebnými chemickými prostředky.

Dezinfekční prostředky určené pro zdravotnictví a sociální služby zahrnují všechny základní typy antimikrobiálních látek a tím umožňují jejich střídání v dezinfekčním plánu. Vyrábíme přípravky na bázi aktivního chlóru, aldehydů, kationaktivních látek a na bázi aktivního kyslíku. Různé typy prostředků umožňují sestavení sanitačních programů pro všechny typy objektů.

Zároveň s dodávkami speciálních pomocných pracích, mycích, čistících a dezinfekčních prostředků jsou k dispozici technici MPD plus s.r.o., kteří jsou schopni poradit v řadě oblastí při aplikaci detergentních a dezinfekčních prostředků, při upřesnění podkladů pro jejich použití a účinnost a při zabezpečení bezpečnosti práce s chemickými látkami. 

MPD plus, s.r.o.
Nábřeží Dr. Beneše 2307
269 01 Rakovník

+420 313 513 961
firma@mpd.cz

Úvod
O nás
Výrobní program
Sortiment
Kontakty
GDPR + cookies

Služby

Novinky

Obchodní a dodací podmínky

Poptávka

CQS Společnost je certifikována podle ČSN EN ISO 9001