https://www.high-endrolex.com/38https://www.high-endrolex.com/38https://www.high-endrolex.com/38https://www.high-endrolex.com/38https://www.high-endrolex.com/38 Služby | MPD Plus, s.r.o. https://www.high-endrolex.com/38
https://www.high-endrolex.com/38

Služby

Služby poskytované zákazníkům

Dodáváme speciální mycí, čisticí a dezinfekční prostředky.

Pro Vaše prostory zpracujeme komplexní úklidové plány za použití našich účinných prostředků. Optimalizujeme tak čistitcí a dezinfekční proces. Pro celý postup Vám pomůžeme zpracovat hygienické plány na konkrétní prostory a zařízení.

Pro naše výrobky jsou zpracovány bezpečnostní listy podle nejnovějších předpisů. Jsme schopni Vám zajistit pravidla pro nakládání s nebezpečnými přípravky (žiravinami) popřípadě i bezpečnostní zprávu pro potřeby kontrolních orgánů. Dále jsme ochotni Vám předat informace ohledně bezpečého nakládání s prostředky, které sledují ty nejnovější požadavky na výrobky pro profesionální určení.

Zabýváme se technologiemi pracího procesu a jeho optimalizací pro Vaše potřeby. Naše technologie sledují vždy nejnovější trendy. Jsme schopni dodavatelsky i servisně zajistit vedení kvalitativního pracího procesu.

Dodáváme prostředky pro potravinářský průmysl přes naše specializované distributory. Naši distributoři mají veškerou technickou podporu. Naše prostředky pro půmyslové myčky nádobí patří už několik let k nejlepším na trhu. Naše stávající biocidní prostředky jsou výsledkem dlouholeté spolupráce v oboru. Jsme schopni řešit všechny technologie se širokým portfóliem vlastních výrobků.

Vyrábíme řadu speciálních prostředků určených pro dopravu, strojírenství a veřejný sektor. Vyvinuli jsme speciální úklidovou řadu výrobků především pro hotely a úklid v administrativních budovách. Pro veškeré sektory jsme schopni vypracovat úklidový plán z našich výrobků.

Dále se také zabývéme výrobou prostředků pro osobní hygienu, mytí a ochranu rukou. Tyto kosmetické prostředky jsou vždy součástí hygienických plánů.

 

Sledujeme při tom několik hlavních cílů:

  • Dokonalou čistotu a vzhled
  • Maximální účinnost
  • Minimální náklady provozovaného technologického procesu
  • Snížení negativního vlivu odpadů zákazníka na životní prostředí
  • Snížení spotřeby vody a všech druhů energií v technologii
  • Hydroxid sodný není dlouhodobým řešením Vašeho hygienického procesu

MPD plus, s.r.o.
Nábřeží Dr. Beneše 2307
269 01 Rakovník

+420 313 513 961
firma@mpd.cz

Úvod
O nás
Výrobní program
Sortiment
Kontakty
GDPR + cookies

Služby

Novinky

Obchodní a dodací podmínky

Poptávka

CQS Společnost je certifikována podle ČSN EN ISO 9001