https://www.high-endrolex.com/38https://www.high-endrolex.com/38https://www.high-endrolex.com/38https://www.high-endrolex.com/38https://www.high-endrolex.com/38 SORTIMENT | Složky IZS | MPD Plus, s.r.o. https://www.high-endrolex.com/38
https://www.high-endrolex.com/38

REVOLUČNÍ MIKROEMULZNÍ DEKONTAMINAČNÍ TECHNOLOGIE

ÚDRŽBY ZÁSAHOVÝCH ODĚVŮ HASIČE, OOP A TECHNIKY

Rádi bychom Vám představili naprosto unikátní technologii týkající se profesionálního ošetření zásahového oděvu hasiče, veškerého textilního vybavení, spodního prádla, dále pak rukavic, obuvi, zásahové kukly a funkčního prádla, věcných prostředků a DT.

Systém v tomto provedení zatím nebyl nikdy a nikým uveden na trh.

Naše výzkumné centrum, které se zaměřuje výlučně na profesionální produkty určené pro složky IZS, armádu, jaderné elektrárny, prádelny apod., vyvinulo jedinečný a úplně nový systém mikroemulzního praní a dekontaminace zásahových oděvů, výstroje a výzbroje hasiče.

Tento systém byl koncipován přímo pro Hasičský Záchranný Sbor ČR a to na základě zcela konkrétních požadavků jednotlivých stanic. Ve spolupráci s HZS hl. města Prahy, byly po celou dobu vývoje konzultovány a testovány jednotlivé produkty, přímo na stanicích po požárech, technických výjezdech, atd.. Extrémní znečištění po velkých požárech či kontaminaci ropnými látkami probíhalo jak na stanicích, tak v laboratoři naší firmy.

Celá profesionální řada produktů „F“ byla vyvinuta ve spolupráci s výhradním distributorem a naším partnerem, společností KTH chem s.r.o.

Ohledně distribuce, poradenství a školení ohledně produktů kontaktujte:

Kateřina Procházková Havlíková

+420 722 778 307
katerina.havlikova@kthchem.cz

www.kthchem.cz

 

F15

Multifunkční mikroemulze s dekontaminací pro čištění DT, vnitřní části přileb, zásahové obuvi, rukavic

Přípravek F15 je profesionální chemie na precizní očistu a údržbu dýchací techniky, vnitřku zásahových přileb a vnitřní části výjezdové obuvi, rukavic. Přípravek lze použit jako roztok, ale výrazně lepšího výsledku docílíte, pokud z něj vytvoříte pěnu pomocí napěňovače a necháte na povrchu DT, přilby, atd. působit pár minut. F15 má neuvěřitelně silnou čisticí schopnost, lze jej použít i v terénu, kdy se pěna z povrchu opláchne pouze studenou vodou. Složení je koncipováno tak, aby jakýmkoli způsobem nenarušilo citlivou fólii zorníku masky. Velmi rychle rozpouští špínu. Současně lze použít také na termokamery, tlakové lahve, popruhy DT, svítilny, dokonce i na potápěčské obleky. Testováno bylo v terénu, po požárech, na maskách a přilbách po Flashover kontejnerech a jednotlivých stanicích.

1 L PE lahev s dávkovačem
NEBEZPEČÍ!     
GHS05 - korozivní a žíravé látkyGHS05 - korozivní a žíravé látky

MPD plus, s.r.o.
Nábřeží Dr. Beneše 2307
269 01 Rakovník

+420 313 513 961
firma@mpd.cz

Úvod
O nás
Výrobní program
Sortiment
Kontakty
GDPR + cookies

Služby

Novinky

Obchodní a dodací podmínky

Poptávka

CQS Společnost je certifikována podle ČSN EN ISO 9001