REVOLUČNÍ MIKROEMULZNÍ DEKONTAMINAČNÍ TECHNOLOGIE

ÚDRŽBY ZÁSAHOVÝCH ODĚVŮ HASIČE, OOP A TECHNIKY

Rádi bychom Vám představili naprosto unikátní technologii týkající se profesionálního ošetření zásahového oděvu hasiče, veškerého textilního vybavení, spodního prádla, dále pak rukavic, obuvi, zásahové kukly a funkčního prádla, věcných prostředků a DT.

Systém v tomto provedení zatím nebyl nikdy a nikým uveden na trh.

Naše výzkumné centrum, které se zaměřuje výlučně na profesionální produkty určené pro složky IZS, armádu, jaderné elektrárny, prádelny apod., vyvinulo jedinečný a úplně nový systém mikroemulzního praní a dekontaminace zásahových oděvů, výstroje a výzbroje hasiče.

Tento systém byl koncipován přímo pro Hasičský Záchranný Sbor ČR a to na základě zcela konkrétních požadavků jednotlivých stanic. Ve spolupráci s HZS hl. města Prahy, byly po celou dobu vývoje konzultovány a testovány jednotlivé produkty, přímo na stanicích po požárech, technických výjezdech, atd.. Extrémní znečištění po velkých požárech či kontaminaci ropnými látkami probíhalo jak na stanicích, tak v laboratoři naší firmy.

Celá profesionální řada produktů „F“ byla vyvinuta ve spolupráci s výhradním distributorem a naším partnerem, společností KTH chem s.r.o.

Ohledně distribuce, poradenství a školení ohledně produktů kontaktujte:

Kateřina Procházková Havlíková

+420 722 778 307
katerina.havlikova@kthchem.cz

www.kthchem.cz

 

F4

Detašovací prostředek na reflexní části oděvu

Řada F také zahrnuje produkt s názvem „F4“ – detašovací přípravek na reflexní části oděvu. Velmi účinně, pomocí jemného abraziva, vyčistí veškeré reflexní části oděvu. Ty jsou po použití F4 rozjasněné a plní tak svou důležitou funkci, kterou je bezpečnosti zasahujícího hasiče. Prostředek je současně velmi šetrný a lze jej velmi dobře využít i na čištění přileb, vč. zlatého šítu a brýlí.

500 ml PE lahev

MPD plus, s.r.o.
Nábřeží Dr. Beneše 2307
269 01 Rakovník

+420 313 513 961
firma@mpd.cz

Úvod
O nás
Výrobní program
Sortiment
Kontakty
GDPR + cookies

Služby

Novinky

Obchodní a dodací podmínky

Poptávka

CQS Společnost je certifikována podle ČSN EN ISO 9001